Skrýt obsah

Chybějící reference na původní polohu

Pokud chybí entita používaná jako reference v prvku, objeví se v grafické oblasti reference na původní polohu a v PropertyManageru se objeví varovné upozornění. Jsou podporovány reference na původní polohu pro díly a sestavy.

Reference se objeví na stejném místě a ve stejné velikosti, tvaru a typu jako původní reference. Rovinná plocha bude například prezentována rovinnou referencí na původní polohu.

Pro nastavení barvy původní polohy klepněte na Volby > Možnosti systému > Barvy. Pod položkou Nastavení barevného schéma klepněte na Chybějící reference vybrané položky.

Další informace viz část Zobrazení reference na původní polohu pro chybějící entitu skici.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Chybějící reference na původní polohu
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.