Skrýt obsah

Nástroje pro analýzu forem

Nástroje pro analýzu forem se používají při návrhu plastových formovaných dílů a při návrhu nástrojů pro formy, které se používají k výrobě těchto dílů.

Mezi nástroje analýzy forem patří:
  • Analýza úkosu. Pomocí tohoto nástroje můžete identifikovat a vizualizovat oblasti s nedostatečným úkosem.
  • Analýza podříznutí. Tento nástroj najde zachycené oblasti, které zabraňují uvolnění dílu z formy.
  • Analýza dělící křivky. Tento nástroj analyzuje a optimalizuje možné dělící křivky.

Požadavky na grafickou kartu

V SOLIDWORKS 2009 a novějších verzích používá software k provádění těchto analýz grafickou procesorovou jednotku (GPU) vašeho počítače. Zpracování na bázi GPU umožňuje aktualizace výsledků analýzy v reálném čase, když změníte parametry analýzy a geometrii dílu. Výsledky zůstanou viditelné i po zavření správce PropertyManager.

Pokud vaše grafická karta nedokáže provádět potřebné zpracování na bázi GPU, software použije k provedení těchto analýz vaši centrální procesorovou jednotku (CPU). Starší nástroje na bázi CPU neprovádí aktualizaci v reálném čase. Aby se výsledky aktualizovaly, musíte klepnout na Vypočítat v PropertyManageru. Výsledky nebudou po zavření PropertyManageru viditelné.

Informace o nejnovějších kartách a ovladačích najdete v kapitole http://www.solidworks.com/pages/services/VideoCardTesting.html.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Nástroje pro analýzu forem
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.