Skrýt obsah

Nástroje pro formy - Analýza podříznutí (založená na CPU)

Nástroj Analýza podříznutíTool_UndercutAnalysis_View.gif najde v modelu zachycené oblasti, které nelze uvolnit z formy. Tyto oblasti vyžadují boční jádro. Když se hlavní jádro oddělí od dutiny, boční jádro se sesune ve směru kolmém k pohybu hlavního jádra a dutiny, čímž umožní dílu, aby se uvolnil z formy.

Toto téma nápovědy se vztahuje jen na analýzu podříznutí založenou na CPU. Software používá zpracování založené na CPU jen, pokud vaše grafická karta není schopna provést potřebné zpracování založené na GPU požadované pro novější analýzu podříznutí založenou na GPU. Viz Požadavky na grafickou kartu v tématu Nástroje pro analýzu forem.
Analýza podříznutí funguje jen na objemových tělech. Nefunguje na povrchových tělech.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Nástroje pro formy - Analýza podříznutí (založená na CPU)
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.