Skrýt obsah

Bez ohybů

Všechny ohyby, které byly vloženy do plechového dílu, můžete z tohoto dílu odebrat (například když potřebujete do dílu přidat stěnu). TTato funkce je k dispozici jen u plechových dílů s prvky Rozložit-Ohyby1 a Zpracovat-Ohyby1.

Odebrání všech ohybů

Odebrání všech ohybů z plechového dílu:

  • Klepněte na nástroj Bez ohybů Tool_No_Bends_Sheet_Metal.gif na panelu nástrojů pro plechové díly. Všechny ohyby se vrátí zpět až do prvku Plechový-Díl1.

    I poloměr ohybu a přídavek na ohyby se vrátí zpět. (Díl se nerozloží.)
    NOBEND.gif

Obnovení všech ohybů

Postup obnovy všech ohybů v dílu:

  • Znovu klepněte na nástroj Bez ohybů Tool_No_Bends_Sheet_Metal.gif (panel nástrojů pro plechové díly).
    FLATTEN2.gif


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Bez ohybů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.