Skrýt obsah

Kolmý řez

Při přidávání řezu do složeného plechového dílu zvolte políčko Kolmý řez, aby bylo zajištěno, že řez bude veden kolmo k tloušťce plechového dílu.

Kolmý řez se nachází ve správci PropertyManager Odebrání vysunutím a zobrazí se pouze u plechových dílů. V obou modelech je použita stejná skica v rovině 1 a stejná Hloubka, ale Kolmý řez je vybrán v horním modelu.
shm_Normal_cut_01.gif

Vybraný Kolmý řez

shm_Normal_cut_02.gif
shm_normal_cut_cleared_01.gif

Zrušený výběr Kolmého řezu

shm_normal_cut_cleared_02.gif


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Kolmý řez
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.