Skrýt obsah

Vztahy rodičů a potomků

Nové prvky se běžně vytvářejí ze stávajících prvků. Můžete si například vytvořit vysunutý základ a poté další prvky, jako je výstupek nebo odebrání vysunutím. Původní vysunutý základ je rodičovský prvek; výstupek nebo odebrání vysunutím je prvek potomka. Existence prvku potomka je závislá na rodiči.

Prvek rodiče je stávající prvek, na němž závisí ostatní prvky. Vztah Rodič/potomek se vyznačuje následujícími vlastnostmi:
  • Vztahy můžete jen zobrazit; nemůžete je upravovat.
  • Nemůžete předřadit prvek potomka před prvek rodiče.

Chcete-li zobrazit vztahy Rodič/potomek, klepněte pravým tlačítkem ve stromu FeatureManager nebo v grafické ploše na prvek, jehož vztahy chcete vidět. Z nabídky vyberte možnost Rodič/potomek.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vztahy rodičů a potomků
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.