Skrýt obsah

Pole a zrcadlení

V poli se opakují vybrané prvky v uspořádání založeném na prvku zárodku. Můžete vytvořit lineární pole, kruhové pole, pole řízené křivkou nebo výplň nebo k vytvoření pole použít body skici či souřadnice z tabulky.

Zrcadlení kopíruje vybrané prvky nebo všechny prvky a zrcadlí je kolem vybrané roviny nebo plochy.

Chcete-li kopírovat data barev, textur a kosmetických závitů SOLIDWORKS do všech instancí pole a prvků zrcadlení, vyberte možnost Kopírovat optické vlastnosti ve správci PropertyManager.

U vícetělových dílů můžete použít prvek pole nebo prvek zrcadlení k zrcadlení nebo vytvoření pole z několika těl v rámci stejného dokumentu.
Zrcadlení vícetělových dílů kolem roviny

Jestliže při tvorbě pole nebo zrcadlení dojde k rozdělení jednoduchých těl na více těl, můžete zvolit, která těla mají zůstat zachována a které konfigurace se mají aktualizovat.

Software také podporuje úplný náhled na pole a zrcadlené prvky.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Pole a zrcadlení
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.