Skrýt obsah

Skořepiny

Nástroj pro vytváření skořepin vyhloubí díl, vybrané plochy ponechá otevřené a na zbývajících plochách vytvoří tenkostěnné prvky.

Nevyberete-li žádnou z ploch na modelu, můžete vytvořit skořepinu z objemového těla. Vytvoříte tak uzavřený dutý model. Skořepinu můžete z modelu vytvořit také pomocí více tlouštěk.
Skořepinový model bez odstraněných ploch
Všechna zaoblení je třeba provést před vlastním vytvořením skořepiny.

Pokud má nástroj Skořepina problémy při vytváření skořepiny modelu, zobrazí se Diagnostika Chyb ve správci PropertyManager a pomůže vám zjistit problém.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Skořepiny
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.