Skrýt obsah

Skica

Když otevřete nový dokument dílu, vytvořte nejprve skicu. Skica je základem 3D modelu. Skicu můžete vytvořit na jedné z výchozích rovin (Přední rovina, Horní rovinaPravá rovina) nebo na vytvořené rovině.

Můžete začít výběrem některé z následujících položek:
  • Nástroje pro entity skici (Přímka,Kružnice atd.)
  • SkicaSkica
  • Roviny
  • Přidání vysunutím Tool_Extruded_Boss_Base_Features.gifnebo Přidání otočením Tool_Revolved_Boss_Base_Features.gifna Panelu nástrojů prvky.
Můžete také vytvořit skicu na plochém povrchu, splajn na povrchu nebo plochu tělesa.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Skica
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.