Skrýt obsah

Složitost skic

V mnoha případech dojdete ke stejnému výsledku vytvořením jak vysunutého prvku se složitým profilem, tak vysunutého prvku s jednodušším profilem a několika dodatečnými prvky.

Je-li například nutné zaoblit hrany vysunutí, můžete narýsovat složitou skicu obsahující zaoblení skici (A), nebo jednoduchou skicu a přidat zaoblení později jako samostatné prvky (B).

sketch_add_sketch_fillets.gif

A Složitá skica

sketch_sketch_fillets_extrude.gif

Vysunutí

 
sketch_sketch_no-fillets.gif

B Jednoduchá skica

sketch_sketch_no-fillets_extrude.gif

Vysunutí

sketch_feature_fillets_extrude.gif

Přidání prvků zaoblení

Zvažte svůj záměr designu:
  • Složité skici se obnovují rychleji. Zaoblení skici lze přepočítat mnohem rychleji než prvky zaoblení, složité skici se ale často vytvářejí a upravují obtížněji.
  • Jednoduché skici jsou ohebnější a snáze se ovládají. Jednotlivé prvky lze v případě potřeby přeskupit a potlačit.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Složitost skic
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.