Skrýt obsah

Nabídka Nastavení skici

Automatické vztahy Automaticky vytvoří vztahy při přidávání entit skici.
Automaticky řešit Automaticky řeší geometrii skici v dílu, jakmile ji vytvoříte.
Zapnout zachycování Vyberte všechna Zachytávání skici kromě možnosti Mřížka v nabídce Možnosti > Možnosti systému > Vztahy/zachycení.
Přesunout se zrušením vztahů Přesune entity skici bez řešení kót nebo vztahů ve skice.
Odpojit část při přetažení Odpojí část skici od ostatních entit, jakmile ji přetáhnete, pokud tomu nebrání kóty nebo vztahy.
Přehodnotit kóty při přetažení/přesunutí Přepíše kóty při přetažení nebo přesunutí entit skici ve správci PropertyManager Přesunout nebo kopírovat.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Nabídka Nastavení skici
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.