Skrýt obsah

Ovladače prostoru

Ve 3D skicování grafický ovladač prostoru slouží k zachování orientace, když skicujete na několika rovinách. Ovladač prostoru se zobrazí, jakmile je na vybrané rovině definován první bod entity skici. Pomocí ovladače prostoru můžete vybrat osu, podél níž budete skicovat.

Při skicování na 3D rovině se nezobrazí žádný grafický asistent, protože vytváříte 3D skicu v 2D prostoru.

Ve výchozím nastavení skicujete relativně vzhledem k výchozím souřadnému systému modelu. Chcete-li se přepnout do jiné z dalších dvou výchozích rovin, klepněte na skicovací nástroj a stiskněte tlačítko Ucho. Zobrazí se počátek aktuální roviny skici.
space_handle_3D_sketch.gifVyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Ovladače prostoru
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.