Skrýt obsah

Plošná těla

Povrchové tělo je obecný termín, který popisuje spojené geometrie o nulové tloušťce jako např. samostatné povrchy, sešité povrchy, oříznuté a vyplněné povrchy atd. V jediném dílu můžete mít více povrchových těl.

Rovinné tělo můžete vybrat z grafické plochy pomocí ikony Filtrovat povrchová těla v panelu nástrojů Výběrový filtr. S možností Filtrovat povrchová těla můžete vybrat všechny typy povrchů.

Když se ukazatel přesune nad povrchové tělo, změní se na . Povrchová těla mohou obsahovat:
  • Povrchy s jednou plochou
  • Povrchy s více plochami
  • Sešité povrchy
  • Zaoblené povrchy
  • Oříznuté a prodloužené povrchy
  • Importované povrchy
  • Rovinné povrchy a mezipovrchy
  • Povrchy vytvořené vysunutím, otočením kolem osy, vyplněním, táhnutím po křivce, odsazením nebo rozšířením
Chcete-li vybrat jedinou plochu v komplexním povrchovém těle, použijte ikonu Filtrovat plochy na panelu nástrojů Výběrový filtr.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Plošná těla
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.