Skrýt obsah

Tažení

Při tažení se přesunutím profilu (řezu) po zvolené trase vytvoří základní plocha, výstupek, řez nebo povrch, podle těchto pravidel:

  • U prvků tažení po křivce či výstupku musí být profil zavřený; u prvků tažení po povrchu může být profil otevřený nebo zavřený.
  • Trasa může být otevřená nebo zavřená.
  • Trasou může být sada načrtnutých křivek obsažených v jedné skice, křivka nebo sada hran modelu.
  • Trasa musí protínat rovinu profilu.
  • Řez, trasa ani výsledné tělo se nesmí samy protínat.
  • Vodící křivka musí být stejnolehlá s profilem nebo s bodem ve skice profilu.
Pouze v případě odebrání tažením můžete vytvořit objemové tažení posouváním těla nástroje podél dráhy.

Vytvářené tažení můžete zobrazit pomocí zebřích pruhů. Umístěte ukazatel na tažení, otevřete místní nabídku a vyberte položku Náhled zebřích pruhů. Pokud použijete zebří pruhy, zobrazí se když vytvoříte další tažení, výplň nebo přidáte výplňový řez. Použijte místní nabídku pro odstranění Náhled zebřích pruhů.

Tažení mohou:
Používat vodicí křivky    
Být vytvořena pomocí z více profilů
  Tažení s několika samostatnými profily
 
  Tažení s několika vnořenými profily
Být vytvořena jako tenkostěnné prvky
  Tažení objemovým prvkem po křivce Tažení tenkostěnným prvkem po křivce


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Tažení
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.