Skrýt obsah

Kde zahájit tvorbu skici

Při vytváření nového dílu nebo sestavy jsou výchozí roviny zarovnány stejně jako konkrétní pohledy. Rovina, kterou vyberete pro první skicu, určuje orientaci celého dílu.
Sketch_Start_Planes_Front.gif

Např. pokud zvolíte *Přední v dialogovém okně Orientace (nebo přidáte přední pohled do výkresu), pohled bude kolmý na Přední rovinu.

Pokud otevřete nový díl a vyberete skicovací nástroj, zobrazí se výzva k výběru roviny.

Je-li první skicou pohled shora, vyberte možnost Vrchní rovina.

PLAN2-01.gif   Sketch_Start_Planes_Top.gif

Je-li první skicou pohled zleva nebo zprava, vyberte možnost Pravá rovina.

Pro první skicu nemusíte použít jednu z výchozích rovin; můžete vytvořit novou rovinu pod jakýmkoli úhlem. Orientace pohledů je však stále určena výchozí rovinou.

Díl můžete přeorientovat (například změnit Přední na Vrchní) pomocí tlačítka Aktualizovat základní pohledybutton_Update_Standard_Views_Orientation.gif v dialogovém okně Orientace.



Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Kde zahájit tvorbu skici
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:




x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.