Skrýt obsah

Výběr prvku na základě počtu stran

Nejlepší postupy doporučují při rozhodování o typu prvku, který se má vytvořit, tj. vyplnění, ohraničení, profilu nebo tažení, vzít v úvahu počet stran.

  • U dvou- nebo čtyřstranných prvků použijte ohraničení, profil nebo tažení.
  • U prvků se třemi, pěti nebo více stranami použijte vyplnění.

Vysvětlení

Společný vrchol sdílený dvěma nebo více profily se nazývá degenerovaný bod. Vnitřní povrchový tok (UV čáry) konverguje do jediného bodu. Degenerovaný bod může způsobit následné problémy, když odsadíte plochu, vytvoříte z ní skořepinu nebo aplikujete na její hranu poloměr.

Proudnice ve třístranném profilu versus vyplnění
Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Výběr prvku na základě počtu stran
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.