Skrýt obsah

Kombinace různých postupů návrhu plechových dílů

Díly, které byly původně vytvořeny jako plechové, mají jiné prvky než díky, které byly nejprve vytvořeny a poté teprve převedeny na plechové. Do dílů převedených na plechové však můžete přidávat prvky specifické pro plechové díly.

Když přidáte prvky plechu (Okrajový lem Tool_Miter_Flange_Sheet_Metal.gif, Lem z hrany Tool_Edge_Flange_Sheet_Metal.gif atd.), budou ohyby pro nové prvky plechu uloženy pod každým individuálním prvkem a nikoli pod Rozložit-Ohyby1 FM_SHM_flatten_bends.gif nebo Zpracovat-Ohyby1 FM_SHM_process_bends.gif. Dále jsou všechny nové ohyby uvedeny pod prvkem Rozvinutý-tvar1 fm_flat_pattern.png.

Chcete-li díl rozvinout, zrušte potlačení u prvku Ploché-Pole1 fm_flat_pattern.png a nepotlačujte prvek Zpracovat-Ohyby1 FM_SHM_process_bends.gif.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Kombinace různých postupů návrhu plechových dílů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.