Skrýt obsah

Příčné zlomy

Při návrhu HVAC nebo kanálových vedení se používají k vyztužení plechu příčné zlomy. Příkaz Příčný zlom umožňuje vložit grafické znázornění příčného zlomu do plechového dílu.

Příčný zlom není geometrická entita a nemění geometrii dílu. Přidáváte jej, abyste mohli zadat informace potřebné pro vytvoření příčného zlomu při výrobě.
Charakteristiky příčného zlomu:
  • Plechové díly s příčným zlomem můžete narovnat.
  • Můžete přidat lem z hrany nebo okrajový či tažený lem k hraně plochy s příčným zlomem.
    Rohy příčného zlomu se musí nacházet na koncích hrany.
  • Kóty dílu s příčným zlomem se nezmění.
  • Skicu příčného zlomu můžete upravit pro posun rohů a změnu vztahů.
  • Když vytvoříte výkres plechového dílu s příčným zlomem, rozložený pohled dílu je označen směrem ohybu, poloměrem a úhlem ohybu.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Příčné zlomy
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.