Skrýt obsah

Strom FeatureManager v sestavě

Strom okna FeatureManager zobrazí tyto položky pro sestavy:

  • Sestava nejvyšší úrovně (první položka)
  • Různé složky, například Popisy a Vazby
  • Roviny a počátek sestavy
  • Součásti (podsestavy a jednotlivé díly)
  • Prvky sestavy (řezy nebo díry) a pole součástí

Každou součást si můžete rozbalit nebo sbalit klepnutím na vedle názvu součásti a zobrazí se další detaily. Chcete-li sbalit všechny prvky ve stromu, klepněte pravým tlačítkem myši kdekoliv ve stromu a zvolte příkaz Sbalit položky.

Stejnou položku můžete v sestavě použít vícekrát. Přípona <n> se zvýší s každým výskytem součásti.

Ve stromu FeatureManager může název součásti obsahovat i předponu, která poskytuje informace o vztahu této součásti k ostatním. Těmito předponami jsou:

(-) Podurčená
(+) Přeurčená
(f) Pevné
(?) Nevyřešené

Pokud předpona chybí, znamená to, že poloha součásti je plně definována. Téma Chyby vazeb popisuje značky vazeb a chybové hlášky.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Strom FeatureManager v sestavě
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.