Skrýt obsah

Analýza geometrie

Analýza geometrie určuje geometrické entity v daném dílu, které mohou způsobit potíže v jiných aplikacích. K takovým aplikacím patří modelování konečných elementů nebo obrábění pomocí počítače.

Analýza geometrie identifikuje tyto entity:

  • rozštěpené plochy
  • malé plochy
  • krátké hrany
  • řezné (ostré) hrany a vrcholy
  • nesouvislé hrany a plochy

Abyste určili tyto geometrické entity, můžete zadat hodnoty řídících parametrů. Můžete například zadat maximální délku krátkých hran.

Výsledky lze analyzovat graficky pomocí PropertyManager Analýza geometrie, který se zobrazí po dokončení analýzy.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Analýza geometrie
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.