Skrýt obsah

Správa pohledů na přerušený model

Když vytvoříte pohled na přerušený model, bude přidán do správce ConfigurationManager modelu. Pohled na přerušený model můžete spravovat pomocí nástrojů v jeho místní nabídce.

Správa pohledů na přerušený model:

 1. Klepněte na kartu ConfigurationManager.
 2. Rozbalte konfiguraci, pro kterou jste vytvořili pohled na přerušený model.
 3. Ve správci ConfigurationManager klepněte pravým tlačítkem na pohled na přerušený model nebo pohled rozbalte a klepněte pravým tlačítkem na jeden z kroků přerušení.

Přepínání mezi zapnutím a vypnutím pohledu na přerušený model:

 1. Ve správci ConfigurationManager klepněte pravým tlačítkem na pohled na přerušený model a klepněte na příkaz Skrýt pohled na přerušený model.

  Kroky přerušení se v grafické ploše skryjí a pohled na přerušený model i kroky přerušení přestanou být ve správci ConfigurationManager dostupné.

 2. Chcete-li pohled na přerušený model obnovit, klepněte na něj ve správci ConfigurationManager pravým tlačítkem a klepněte na příkaz Zobrazit pohled na přerušený model.
  Pokud konfigurace obsahuje více pohledů na přerušený model, příkaz Zobrazit pohled na přerušený model v jednom pohledu na přerušení skryje všechny ostatní pohledy na přerušení.

Postup přejmenování kroku přerušení:

 1. Chcete-li některý krok přerušení přejmenovat, proveďte ve správci ConfigurationManager následující postup: klepnutí–pauza–klepnutí.
 2. Zadejte nový název.

  Pokud upravujete pohled na přerušení nebo krok přerušení, zobrazí se nový název ve správci PropertyManager Pohled na přerušený model.

Postu úpravy pohledu na přerušený model:

 1. Ve správci ConfigurationManager klepněte pravým tlačítkem na pohled na přerušený model a vyberte možnost Upravit prvek.

  Otevře se správce PropertyManager Pohled na přerušený model na záložce Styly.

 2. Upravte pohled na přerušený model ve správci PropertyManager.

  Provedené změny stylu se použijí u všech kroků přerušení.

Postup úpravy konkrétního kroku přerušení:

 1. Ve správci ConfigurationManager rozbalte pohled na přerušený model.
 2. Klepněte pravým tlačítkem na krok přerušení a klepněte na Upravit prvek.

  Správce PropertyManager Pohled na přerušený model se otevře na záložce Kroky, kde bude vybrán daný krok.

Postup odstranění pohledu na přerušený model nebo kroku přerušení:

 1. Ve správci ConfigurationManager klepněte pravým tlačítkem na pohled na přerušený model nebo na krok přerušení a vyberte možnost Odstranit.
 2. V dialogovém okně klepněte na možnost Ano.
  Odstranění přerušení modelu lze vrátit zpět. Pokud vrátíte zpět odstranění pohledu na přerušený model, obnovte zobrazení v grafické ploše příkazem Zobrazit pohled na přerušený model.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Správa pohledů na přerušený model
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.