Skrýt obsah

Pohled modelu

Pohled modelu vytvoří jeden pohled založený na orientaci předdefinovaného pohledu. PropertyManager Pohled modelu se objeví tehdy, když vytvoříte nový výkres nebo když vložíte pohled modelu do dokumentu výkresu.

Orientaci pohledu vyberete z názvů pohledu v dokumentu modelu, jak je uvedeno v dialogu Orientace:
  • Standardní pohledy (Přední,, Horní,, Izometrický, a podobně)
  • Popisné pohledy označené písmenem A na ikoně pohledu (například *PředníPM_Model_View_Annotation_View.gif).
  • Nynější pohled modelu (dostupný jen u otevřených modelů a jen do té doby, dokud neumístíte pohled)
  • Vlastní pohledy, které jste uložili pod názvem. Zobrazí se celý model, a to i tehdy, když vybraná orientace pohledu znázorňuje částečný zvětšený pohled.

Příklad: Použití pohledu modelu

Výkres znázorňuje Horní pohled, Izometrický pohled a Pohled modelu určený uživatelem.


model_view_ex.gif


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Pohled modelu
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.