Skrýt obsah

Přehled nástrojů pro návrh forem

V tomto přehledu jsou uvedeny typické úlohy návrhu forem a řešení SOLIDWORKS, která je pomáhají splnit.

Kategorie úloh:
Procedurální Pomocí procedurálních nástrojů vytváříte formy a nástroje, s jejichž pomocí si můžete zobrazit model v různých fázích.
Diagnostické Diagnostické nástroje informují o problémových plochách na modelu. Při vytváření formy můžete zkontrolovat, zda model nevykazuje možné problémy, které by zabránily oddělení jádra a dutiny.
Opravné Pomocí opravných nástrojů opravujete vzniklé vady (například mezery v povrchu), které odhalily diagnostické nástroje.
Administrativní Administrativní nástroje se používají ke správě modelů. Usnadňují předávání informací mezi návrháři, techniky, výrobci a manažery.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Přehled nástrojů pro návrh forem
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.