Skrýt obsah

Pokročilý výběr

Nástroj Pokročilý výběr umožňuje vybrat v daném dílu všechny entity (hrany, smyčky, plochy či prvky), které vyhovují definovaným kritériím.

Můžete určit kritéria pro vydutost hrany, úhel hrany, barvu plochy, barvu prvku, typ prvku, název prvku a typ plochy.

K výběru entit můžete použít více kritérií. Můžete například vybrat všechny růžové plochy s konvexními hranami, které jsou součástí prvku tažení. Můžete vybrat všechny vysunuté základy, které mají úhly hran menší než 45°.

Vyfiltrované entity se zobrazí v seznamu. Výběrem položky z tohoto seznamu ji zvýrazníte v grafické ploše. Po zavření panelu úloh Pokročilý výběr zůstávají tyto entity zvýrazněny v grafické ploše.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Pokročilý výběr
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.