Skrýt obsah

Změna pořadí prvků

Pořadí, ve kterém jsou obnoveny prvky, můžete změnit jejich přetažením ve stromu FeatureManager.

Při přetahování ve stromu nahoru nebo dolů se zvýrazní každý prvek, nad nímž se právě nacházíte. Jakmile uvolníte ukazatel, dojde ke vložení názvu přetahovaného prvku bezprostředně pod aktuálně zvýrazněnou položku.

Je-li operace změny pořadí platná, zobrazí se ukazatel . Pokud platná není, zobrazí se ukazatel .
Operace změny pořadí platí za podmínky, že prvek potomka následuje po svém prvku rodiče.

Ve stromu FeatureManager můžete vytvářet složky a pak do nich přetahovat prvky.

Příklad:  
Prvek typu „Odebrat vysunutím“ byl vytvořen ještě před přidáním prvku Skořepiny. Prvek Skořepiny pak byl ve stromu FeatureManager přetažen před ikonu Odebrat vysunutím.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Změna pořadí prvků
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.