Skrýt obsah

Nahrazování entit skici

Příkaz Nahradit entitu umožňuje nahradit jednu entitu skici za jinou, aniž by se porušily následné odkazy (pokud následný odkaz vyžaduje stejný typ geometrie, například vazby). Například pokud nahrazujete splajnovou čáru, následné prvky, na které odkazují plochy vytvořené tímto splajnem, se úspěšně obnoví.

Když odstraňujete a nahrazujete jednu entitu skici, často je potřeba vytvořit novou sadu odkazů. Pokud použijete místo toho příkaz Nahradit entitu, zdědí nová entita odkazy ze staré a není potřeba je znovu vytvářet. Během nahrazení je možné také změnit zděděné odkazy a přidat nové.

Lze nahrazovat jen jednu entitu najednou.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Nahrazování entit skici
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.