Skrýt obsah

Drážky

Skicovat lze tyto typy drážek:
Typ drážky Nástroj Vlastnosti
Rovná drážka Načrtne rovnou drážku s použitím dvou koncových bodů.
Středová rovná drážka Načrtne rovnou drážku ze středového bodu.
Oblouková drážka třemi body Načrtne obloukovou drážku s použitím tří bodů na oblouku.
Středová oblouková drážka Načrtne obloukovou drážku s použitím středového bodu poloměru oblouku a dvou koncových bodů.

Přístup k nástrojům pro drážky:

  • Záložka . Kliknutím do CommandManageru . Klepněte na CommandManager můžete z plovoucího nástroje a vyberte nástroje drážky z plovoucího nástroje vybrat nástroje pro drážku.
  • Nabídka. Klepněte na Nástroje > Entity skic pro výběr nástrojů drážky.
  • DrážkaPropertyManager. Změňte nástroje dážky ve PropertyManager Drážka
Program SOLIDWORKS používá naposledy použitý typ drážky jako výchozí. Je také možné použít nástroje drážky (panel nástrojů Skica).


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Drážky
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.