Skrýt obsah

SOLIDWORKS MBD

Nástroj SOLIDWORKS MBD (Definice založené na modelu) umožňuje vytváření modelů bez výkresů. Jedná se o integrované bezvýkresové řešení pro software SOLIDWORKS.

Modul SOLIDWORKS MBD pomáhá firmám definovat, organizovat a publikovat 3D informace o výrobě a produktu (PMI) včetně dat 3D modelu ve formátech souborů podle průmyslových standardů.

 • Nabízí možnosti pro definice 3D PMI s použitím nástrojů DimXpert a referenčních kót.
 • Technologie SOLIDWORKS, například popisové pohledy, dynamické zobrazování rovin popisů nebo 3D pohledy, pomáhají uživatelům třídit informace 3D PMI do struktur se snadným vyhledáváním.
 • Vedle nativních formátů souborů SOLIDWORKS vytváří SOLIDWORKS MBD různé výstupní formáty, například 3D PDF nebo eDrawings.

SOLIDWORKS MBD provádí výrobním procesem přímo ve 3D:

 • Díky tomu, že odpadají zbytečné a nákladné revize 2D výkresů, usnadňuje software SOLIDWORKS MBD výrobní proces, zkracuje dobu cyklu a zlepšuje komunikaci s dodavatelským řetězcem.
 • Intuitivní 3D interakce a bohaté vlastnosti metadat snižují počet chyb.
 • Dodržováním průmyslových standardů, jako jsou normy MIL-STD-31000 Rev A nebo ASME 14.41, poskytuje tento software konkurenční výhodu při získávání kontraktů.

Doplňkový modul SOLIDWORKS MBD:

 • Pracuje v prostředí SOLIDWORKS s vlastním správcem CommandManager.
  SOLIDWORKS MBD CommandManager pro díly
  SOLIDWORKS MBD CommandManager pro sestavy
 • Podporuje všechny nativní 3D data dílů a sestav SOLIDWORKS, jako jsou konfigurace, omezení a informace k výrobě produktu.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   SOLIDWORKS MBD
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.