Skrýt obsah

SOLIDWORKS Resource Monitor

Nástroj SOLIDWORKS Resource Monitor sleduje zdroje, které využívá software SOLIDWORKS nebo váš systém. Máte-li nedostatek zdrojů, zobrazí nástroj SOLIDWORKS Resource Monitor v oznamovací oblasti panelu úloh systému Windows hlášení, která vám pomohou učinit opatření, aby nedošlo k selhání systému nebo ztrátě dat.

Nástroj SOLIDWORKS Resource Monitor sleduje tyto zdroje:

Zdroj Popis
Systémová paměť Součet celkové fyzické paměti RAM a velikosti stránkovacího souboru. V systému Windows se tento součet nazývá potvrzená kapacita.
GDI handly Zdroj určený pro vykreslování prvků uživatelského rozhraní na obrazovce.

Ikona nástroje SOLIDWORKS Resource Monitor v oznamovací oblasti mění barvu podle dostupnosti zdrojů:

  Barva Popis
resmon_icon_green.png Zelená K dispozici je dostatek zdrojů všech typů.
resmon_icon_yellow.png Žlutý Je nedostatek jednoho nebo více zdrojů. Je třeba učinit vhodné opatření a uvolnit potřebné zdroje.
resmon_icon_red.png Červená Jeden nebo více zdrojů je téměř zcela využit. Budete-li pokračovat v práci, dojde pravděpodobně k selhání systému nebo ztrátě dat; je tedy třeba učinit opatření, která zdroje uvolní. Kromě hlášení, která monitor zobrazuje v oznamovací oblasti, zobrazí se v případě, že se pokusíte provést jakýkoli příkaz, příslušná zpráva i v softwaru SOLIDWORKS.

Nástroj SOLIDWORKS Resource Monitor zobrazuje hlášení, která jsou specifická pro typ zdroje, kterého je nedostatek. Abyste problém se zdrojem napravili, postupujte podle pokynů uvedených v hlášení.

Je-li například nedostatek systémové paměti, zavřete všechny programy kromě SOLIDWORKS nebo zavřete dokumenty v SOLIDWORKS. Je-li příliš málo dostupných popisovačů GDI, zavřete dokumenty otevřené v SOLIDWORKS.

Chcete-li znovu zobrazit poslední hlášení, klepněte na ikonu nástroje SOLIDWORKS Resource Monitor – resmon_icon_green.png, resmon_icon_yellow.png nebo resmon_icon_red.png – v oznamovací oblasti.
Nástroj SOLIDWORKS Resource Monitor nemá kromě svojí ikony a hlášení jiné uživatelské rozhraní. Poklepete-li na ikonu nebo klepnete-li na ni dříve, než se zobrazí hlášení, nic se nezobrazí.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   SOLIDWORKS Resource Monitor
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.