Skrýt obsah

Tažené lemy pro kuželová a válcová těla

Oddíl Válcová/kuželová těla správce PropertyManager Tažený lem umožňuje vybrat lineární entitu skici, která se zkopíruje do rozvinutého tvaru jako pevná entita.

Možnost Válcová/kuželová těla je k dispozici pouze, pokud je vybraná trasa, po které je profil tažen, skica.

S nástrojem Tažený lem je možné používat složené obrysy skici, které jsou tažené podél kruhové trasy. Když vyberete ke kopírování lineární entitu skici, software může správně narovnat válcové nebo kuželové tvary, zahrnující prvky jako válcovaná žebra nebo lemy, které byly přidány jako švy.

Při určování válcového rozvinutého tvaru vybíráte entitu skici, která je s ohledem na trasu tažení vodorovná nebo svislá. Při určování kuželového rozvinutého tvaru vybíráte šikmou entitu skici.

Bez možnosti Válcová/kuželová těla představuje rozvinutý tvar při narovnání kuželového těla obdélník.

Sheet_metal_conical_sweep1 Sheet_metal_conical_sweep2
Kuželový tvar Rozložený bez použití možnosti Válcová/kuželová těla

Když se při výběru šikmé entity skici zvolí možnost Válcová/kuželová těla, je rozvinutý tvar kuželový.

Sheet_metal_conical_sweep3 Sheet_metal_conical_sweep4
Vybraná šikmá entita skici Výsledný kuželový rozvinutý tvar


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Tažené lemy pro kuželová a válcová těla
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.