Skrýt obsah

Dialogové okno Vyberte možnost

Dialogové okno Vyberte možnost se zobrazí po vybrání několika prvků na modelu a stisknutí tlačítka Odstranit. Dialogové okno je dynamické. Nabízí k výběru odpovídající možnosti podle toho, jaké prvky na modelu byly vybrány.

K volbám patří následující možnosti:

Odstranit prvek Odstraní celý prvek a jakékoli prvky k němu přidružené.
Odstranit plochu(y) Zobrazí PropertyManager Odstranit plochu.
Odstranit díru(y) Odstraní díry vytvořené pomocí skici, prvku Jednoduchá díra nebo prvku Průvodce dírami.

Ze správce PropertyManager Odstranit plochu můžete na objemovém modelu vybrat jednu či více ploch pro vytvoření povrchů.

Pokud například na modelu vyberete dva prvky (viz obrázek níže) a stisknete tlačítko Odstranit, zobrazí se dialogové okno Vyberte možnost. Protože byly díry pomocí prvku Průvodce dírami vyvrtány v nerovinném povrchu ještě před vytvořením prvku odsazeného povrchu, díry v odsazeném povrchu se ve stromu FeatureManager nezobrazí.

Odstranit prvek Pomocí tohoto příkazu odstraníte odsazený povrch. Příkaz lze také využít k odstranění řezu a zaoblení podél jeho hran.
Odstranit plochu(y) Výběrem zobrazíte PropertyManager Odstranit plochu, jehož pomocí můžete z modelu odstranit libovolné další plochy.
Odstranit díru(y) Pomocí tohoto příkazu odstraníte díru v odsazeném povrchu.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Dialogové okno Vyberte možnost
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.