Skrýt obsah

Náhledy prvků

Pomocí možnosti PropertyManager Detailní náhled můžete zobrazovat podrobné náhledy a určovat, které prvky se zobrazí.

Možnost Detailní náhled je ve správci PropertyManager dostupná u následujících prvků:
 • Prvky vzniklé vysunutím
 • Žebra
 • Úkosy
Ve správci PropertyManager můžete pod možností Detailní náhled vybrat následující položky:
 • Zvýraznit nové nebo upravené plochy: Zobrazí nový prvek vzniklý vysunutím, žebro či úkos nebo plochy zasažené předchozí úpravou. Zaškrtnete-li tuto možnost, budou nové nebo upravené plochy namísto původního stínovaného zobrazení v základním správci PropertyManager zvýrazněné jinou barvou. Všechna samostatná těla se v náhledu zobrazí.
 • Zobrazit jen nová nebo upravená těla. zobrazí se jen nová nebo upravená těla. Všechna samostatná těla jsou v náhledu skryta. Zasažena jsou jen samostatná těla.

Postup pro použití detailního náhledu:

 1. Vytvořte model s vysunutým prvkem, žebrem nebo úkosem.

  Můžete také použít existující model a přidat vysunutý prvek, žebro či úkos, nebo klepnout na položku Upravit prvek a zobrazit naposled použitý vysunutý prvek, žebro nebo úkos.

 2. Klepněte ve správci PropertyManager u vysunutého prvku, žebra nebo úkosu na možnost Detailní náhled.

 3. Ve správci PropertyManager Detailní náhled vyberte jednu z následujících možností:
  • Zvýraznit nové nebo upravené plochy
  • Zobrazit jen nová nebo upravená těla

  Nezaškrtnete-li ani jedno z políček, bude náhled vypadat stejně jako normální náhled ve správci PropertyManager.
  Zvýraznit nové nebo upravené plochy Zobrazit jen nová nebo upravená těla

 4. Klepnutím na ikonu Detailní náhled přejděte zpět do normálního správce PropertyManager; klepnutím na použijete nový prvek.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Náhledy prvků
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.