Skrýt obsah

Zobrazení vlastností entity

V okně Vlastnost entity jsou uvedeny názvy ploch, povrchů, těl nebo hran.

Změna názvu hrany, plochy, těla nebo povrchu:

  1. Pravým tlačítkem klepněte na hranu, plochu, tělo nebo povrch.
  2. Vyberte Vlastnosti hrany,, Vlastnosti těla nebo Vlastnosti plochy.

    Objeví se dialogové okno Vlastnosti entity.

  3. V položce Informace o entitě změňte název entity v poli Název.
  4. Klepněte na OK.

    Název hrany, plochy, těla nebo povrchu se změní. Názvy, které přiřadíte objemovým nebo povrchovým tělům jsou zobrazeny ve složce Objemová těla nebo Povrchová těla ve stromu FeatureManager. Názvy přiřazené hranám a plochám jsou zobrazeny v dialogovém okně Pojmenované entity. Použití těchto názvů se při náhradě součástí v sestavě řídí určitými pravidly.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Zobrazení vlastností entity
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.