Skrýt obsah

Nastavení možností porovnání – karta Geometrie

Obecný

  Zkontrolovat dokumenty před porovnáním geometrie Ověří geometrii obou dílů před provedením porovnání. Je-li tato volba vybrána, spustí SOLIDWORKS Utilities funkci SOLIDWORKS Zkontrolovat a vyhledají neplatné povrchy a hrany. Pokud některý díl neprojde procesem kontroly, zobrazí se dialogové okno s požadavkem na potvrzení toho, že se má pokračovat v porovnávání.
  Provést porovnání ploch Vypočítá počet nezměněných, jedinečných a změněných ploch. Výsledky se zobrazí v panelu úloh Porovnat na záložce výsledkůPorovnat geometrii CompareGeometry_ResultsTab.gif.
Během porovnání ploch porovná nástroj Porovnat polohu souřadnic vrcholů a některých povrchových bodů jednotlivých párů ploch. Vrcholy či body, které leží v rámci zadané tolerance polohy, jsou považovány za shodné.
  Provést porovnání objemů Vypočítá materiál odstraněný nebo přidaný a společný objem na konci porovnání. Výsledky se zobrazí v panelu úloh Porovnat na záložce výsledků Porovnat geometriiCompareGeometry_ResultsTab.gif.

Barva

Barvy zvýrazní související entity modelu zobrazené na grafické ploše. Chcete-li upravit barvu používanou pro určité položky, klepnutím na Upravit otevřete paletu Barva a nastavte barvu. Barvy jsou použity v modelu po spuštění nástroje Porovnat.

Zpráva

Můžete zadat pohledy modelu, které se mají zobrazit ve zprávě HTML.
  Jen aktuální pohled Ve zprávě budou zahrnuty jen aktuální pohledy, jak jsou zobrazeny v grafické ploše.
  Aktuální a určené pohledy Ve zprávě budou zahrnuty aktuální pohledy a dodatečné pohledy. Klepnutím na Přidat/odstranit pohledy do zprávy přidáte další pohledy.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Nastavení možností porovnání – karta Geometrie
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.