Skrýt obsah

Přidání kontroly křivosti ke splajnům

Chcete-li přidat kontrolu křivosti:

 1. V režimu úprav skici vyberte splajn:
 2. Klepnutím na tlačítko Přidat kontrolu křivosti Tool_Add_Curvature_Control_Spline_Tools.gif (panel nástrojů pro splajny) nebo na položku nabídky Nástroje > Nástroje pro splajny > Přidat kontrolu křivosti zobrazte nový ukazatel kontroly křivosti.
 3. Přetažením umístěte ovladač.

  curvature_control_drag.gif

  Když při přetahování ukazatele kontroly křivosti změní tento ukazatel strany, byl překročen inflexní bod. Chcete-li zobrazit inflexní body, klepněte pravým tlačítkem a vyberte příkaz Zobrazit inflexní body Tool_Show_Inflection_Points_Spline_Tools.gif.
  show_inflection_points.gif

 4. Klepnutím jej umístěte do konečné polohy.

  curvature_control_position.gif

 5. Vyberte kuličku na ukazateli ovládání křivosti a přetáhněte ji v jednom ze směrů podél ovladače vektoru a upravte poloměr křivosti.

  Video: Přidání kontroly křivosti

 6. Klepněte na tlačítko PM_OK.gif.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Přidání kontroly křivosti ke splajnům
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.