Skrýt obsah

Přidání kontroly tečnosti ke splajnům

Chcete-li přidat kontrolu tečnosti:

  1. V režimu úprav skici vyberte splajn:
  2. Klepnutím na tlačítko Přidat kontrolu tečnosti Tool_Add_Tangency_Control_Spline_Tools.gif (panel nástrojů pro splajny) nebo na položku nabídky Nástroje > Nástroje pro splajny > Přidat kontrolu tečnosti zobrazte nový ovladač.
  3. Přetažením umístěte ovladač.
  4. Klepnutím jej umístěte do konečné polohy.

    Video: Přidání kontroly tečnosti

  5. K řízení tečnosti použijte ovladače.
  6. Klepněte na tlačítko PM_OK.gif.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Přidání kontroly tečnosti ke splajnům
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.