Skrýt obsah

Přidání svarové housenky do rohu plechového dílu

Přidání svarových housenek do rohu plechového dílu:

  1. Klepněte na Svařený roh Tool_WeldedCorner_Sheet_Metal.gif v panelu nástrojů pro plechové díly, nebo vyberte Vložit > Plechové díly > Svařený roh.
  2. Vyberte jednu z ploch rohu.
    sheet_metal_welded_edge1.gif
  3. Nastavte možnosti ve správci PropertyManager.
  4. Klepněte na PM_OK.gif.
    sheet_metal_welded_edge2.gif

    Svařené rohy jsou v narovnaném stavu potlačeny.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Přidání svarové housenky do rohu plechového dílu
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.