Skrýt obsah

Automatické přechody

Ze skicování přímky můžete přejít ke skicování tečného oblouku a naopak, a to bez nutnosti vybrat nástroj Oblouk.

Chcete-li automaticky přecházet mezi přímkou a obloukem:

 1. Klepněte na nabídku PřímkaTool_Line_Sketch.gif (panel nástrojů Skica) nebo na Nástroje > Entity skici > Přímka a naskicujte přímku.
 2. Klepněte na koncový bod přímky a potom ukazatel odsuňte.

  Náhled zobrazí další přímku.

 3. Přesuňte ukazatel zpět na koncový bod a potom jej znovu přemístěte.

  Náhled zobrazí tečný oblouk.

 4. Klepnutím umístěte oblouk.
 5. Odsuňte ukazatel z koncového bodu oblouku.

  Náhled zobrazí přímku. Přímku můžete nakreslit nebo změnit opět na oblouk podle kroku 3.

  Budete-li chtít přepnout mezi přímkou a obloukem bez návratu na koncový bod, stiskněte A.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Automatické přechody
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.