Skrýt obsah

Zahájení 3D skici

Entity 3D skic můžete vytvářet na pracovní rovině nebo v libovolném zvoleném bodě ve 3D prostoru.

Zahájení tvorby 3D skici:

  • Proveďte jeden z následujících úkonů:
    • Klepnutím na tlačítko 3D skica Tool_3D_Sketch.gif (panel nástrojů Skica) nebo na položku nabídky Vložit > 3D skica otevřete 3D skicu na přední rovině v izometrickém pohledu.
    • Vyberte rovinu a klepnutím na tlačítko 3D skica na rovině Tool_3D_on_a_Plane.gif (panel nástrojů Skica) nebo na položku nabídky Vložit > 3D skica na rovině přidejte 3D skicu do pohledu Kolmo k.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Zahájení 3D skici
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.