Skrýt obsah

Změna prvků pomocí FeatureXpert

Postup úpravy prvků pomocí nástroje FeatureXpert:

 1. Otevřete díl obsahující zaoblení, která chcete změnit.
  FeaXprt_1inchFillets.gif

  V tomto p๘ํkladu je celý díl zaoblen pomocí zaoblení s poloměrem 0,1 palce.

 2. Upravte prvek zaoblení.
 3. Ve správci PropertyManager změňte Poloměr PM_Radius.gif na .25.
 4. Klepněte na tlačítko PM_OK.gif.

  Zobrazí se dialogové okno Informace o chybách. Chyba zaoblení je v dialogovém okně zvýrazněna a obsahuje popis důvodu selhání zaoblení.

 5. V dialogovém okně klepněte na položku FeatureXpert.
  FeaXprt_25inchFillets.gif

  Dialogové okno FeatureXpert informuje o postupu. FeatureXpert v tomto příkladu vytvoří jednotlivá zaoblení dle potřeby a umístí je ve správném pořadí do stromu FeatureManager, aby bylo možné daný model vyřešit.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Změna prvků pomocí FeatureXpert
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.