Skrýt obsah

Vytváření vícebodových splajnů

Splajny mohou mít dva nebo více bodů.

Návod na vytvoření splajnů s více body:

 1. Klepněte na tlačítko Splajn Tool_Spline_Sketch.gif (panel nástrojů Skica) nebo na položku nabídky Nástroje > Entity skici > Splajn .

  Ukazatel změní tvar na pointer4spline.gif.

 2. Klepnutím umístěte první bod a přetáhněte první část.
 3. Klepněte na další bod a přetáhněte druhou část.
 4. Zopakujte tento postup pro každou část, pak poklepejte, když je splajn hotový.

  spline_2D.gif

  Zobrazí se PropertyManager Splajn.

  Ve výchozím nastavení jsou zobrazeny ovladače splajnů. Chcete-li ovladače splajnů skrýt nebo zobrazit, klepněte na tlačítko Zobrazit ovladače splajnu Tool_Show_Spline_Handles_Spline_Tools.gif (panel nástrojů pro splajny) nebo na položku Nástroje > Nástroje pro splajny > Zobrazit ovladače splajnu .

 5. Klepněte na PM_OK.gif.

  Video: Vytváření vícebodových splajnůVyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vytváření vícebodových splajnů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.