Skrýt obsah

Vytváření nových skic pomocí existujících

Postup vytvoření nové skici v dílu se stávajícími skicami:

 1. Proveďte jeden z následujících úkonů:
  • Klepněte na skicovací nástroj na panelu nástrojů Skica, například ObdélníkTool_Rectangle_Sketch.gif.
  • Klepněte na nabídku SkicaTool_Sketch.gif na panelu nástrojů Skica nebo na Vložit > Skica.
 2. Klepněte na rovinu, plochu nebo hranu a přidejte novou skicu, nebo klepněte na Přidání vysunutímTool_Extruded_Boss_Base_Features.gifnebo Přidání otočením.Tool_Revolved_Boss_Base_Features.gif
 3. Pokud jste v kroku 1 klepli na ikonu SkicaTool_Sketch.gif nebo v kroku 2 na prvek, klepněte na některý nástroj na panelu nástrojů Skica a začněte vytvářet skicu.
 4. Vytvořte skicu a okótujte její entity.
 5. Zavřete skicu nebo klepněte na možnost Přidání vysunutímTool_Extruded_Boss_Base_Features.gif nebo Přidání otočenímTool_Revolved_Boss_Base_Features.gif na panelu nástrojů Prvky.

  Novou skicu můžete vytvořit také extrakcí entit ze stávající skici.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vytváření nových skic pomocí existujících
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.