Skrýt obsah

Ruční vytváření konfigurací

Chcete-li vytvořit konfiguraci ručně, zadáte její vlastnosti a poté upravíte model tak, aby v nové konfiguraci vytvořil požadované varianty návrhu.

Ruční vytvoření konfigurace:

  1. V dokumentu dílu nebo sestavy klepněte na záložku ConfigurationManager v horní části stromu FeatureManager. Tím se přepnete do správce ConfigurationManager.
  2. Ve správci ConfigurationManager klepněte pravým tlačítkem na název dílu nebo sestavy a vyberte Přidat konfiguraci.
  3. Ve správci PropertyManager Přidat konfiguraci zadejte Název konfigurace a určete vlastnosti pro novou konfiguraci.
  4. Klepněte na .
  5. Kliknutím na záložku stromu FeatureManager fm_fm_tab.png se vrátíte do stromu FeatureManager.
  6. Podle potřeby upravte model, aby bylo možné vytvořit variantu návrhu.

    K vytvoření a úpravě konfigurací pro běžně konfigurované parametry můžete použít okno Změnit konfigurace. Konfigurace lze přidávat, odstraňovat či přejmenovávat a také měnit, která konfigurace je aktivní.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Ruční vytváření konfigurací
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.