Skrýt obsah

Rozložené pohledy ve výkresech

Ze stávajícího rozloženého pohledu sestavy lze vytvořit rozložený pohled výkresu. Jedná se o pohled modelu, většinou v izometrické orientaci.

Chcete-li vytvořit rozložený pohled výkresu, postupujte takto:

 1. V sestavě:
  1. Vytvořte novou konfiguraci. Podrobnosti naleznete v části Ruční vytváření konfigurací.
  2. Vytvořte rozložený pohled. Podrobnosti naleznete v části Rozložené pohledy v sestavách.

 2. Ve výkresu:
  1. Vložte pohled modelu sestavy pomocí orientace, která je nutná pro rozložený pohled. Podrobnosti naleznete v části Pohled modelu.

  2. Pravým tlačítkem klepněte na pohled výkresu a vyberte Vlastnosti.
  3. V dialogu Vlastnosti pohledu výkresu pod položkou Informace o konfiguraci zvolte Zobrazit v rozloženém stavu.

  Chcete-li zobrazit některý z pohledů výkresu v rozloženém pohledu, můžete také:
  • Pravým tlačítkem klepněte na pohled výkresu a klepněte na Zobrazit v rozloženém stavu,.
  • nebo ve správci PropertyManager Pohled výkresu pod položkou Referenční konfigurace zvolit možnost Zobrazit v rozloženém stavu.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Rozložené pohledy ve výkresech
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.