Skrýt obsah

Rozložení ohybů v plechovém dílu

Ohyby v plechovém dílu můžete rozložit různými způsoby:

  • Chcete-li rozložit celý díl a máte-li k dispozici prvek Ploché-Pole1, uvolněte Ploché-Pole1 nebo klepněte na Rozložit Tool_Flatten_Sheet_Metal.gif na panelu nástrojů Plechové díly.

    Když zrušíte potlačení prvku Ploché-Pole1, objeví se čáry ohybu. Chcete-li čáry ohybu skrýt, rozbalte si Ploché-Pole1, klepněte pravým tlačítkem na Čáry-Ohybu a vyberte Skrýt.

    Když si tímto způsobem rozložíte celý díl, použijí se na čistý rozložený plechový díl různé způsoby zpracování rohu.

  • Chcete-li rozložit celý díl a máte-li k dispozici prvek Zpracovat-Ohyby1, potlačte Zpracovat-Ohyby1 nebo klepněte na RozložitTool_Flatten_Sheet_Metal.gif na panelu nástrojů Plechové díly.
  • Chcete-li rozložit jeden nebo více samostatných ohybů, přidejte prvek NarovnatTool_Unfold_Sheet_Metal.gif.

    Pro větší rychlost systému narovnávejte jen ty ohyby, které potřebujete pro prováděný úkol. Když například vytváříte řez napříč ohybem, narovnejte jen tento ohyb.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Rozložení ohybů v plechovém dílu
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.