Skrýt obsah

Izolovat ve vícetělových dílech

Ve vícetělových dílech, příkaz Izolovat nastaví všechna těla kromě vybraných tak, aby byly skryté nebo průhledné, což umožňuje se zaměřit na vybraná těla. Když ukončíte příkaz Izolovat, vrátí se zobrazení do původního stavu, aniž by došlo k trvalým změnám.

Izolování těl:

 1. Vyberte těla, která chcete izolovat.

 2. Klepněte na nabídku Zobrazit > Zobrazení > Izolovat nebo klepněte pravým tlačítkem a vyberte možnost Izolovat.
 3. Na místním panelu nástrojů Izolovat, můžete klepnutím na jednu z následujících možností změnit Zobrazení odstraněných těl:

  Průhledný
  Skrytý

 4. Volitelně lze klepnout na možnost Uložit jako stav zobrazení, aby se charakteristiky zobrazení uložily do nového stavu zobrazení.
 5. Po dokončení práce s izolovanými těly, klepněte na Ukončit izolování.

  Model se vrátí do původního stavu zobrazení.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Izolovat ve vícetělových dílech
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.