Skrýt obsah

Ruční výběr jednotlivých hran

Chcete-li vybrat jednotlivé hrany ručně:

 1. Klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte možnost Vymazat výběry.
 2. Vyberte hranu.

  V grafické ploše se objeví v koncovém bodě hrany červená šipka, která označuje možnou další hranu. Ve správci PropertyManager se objeví nástroje pro výběr.

 3. Ve správci PropertyManager podle potřeby používejte tyto nástroje výběru, dokud nevytvoříte kompletní řetěz hran:

  Přidat vybranou hranu PM_add_selected_edge.gif Přidá hranu označenou červenou šipkou do seznamu Hran.
  Namísto příkazu Přidat vybranou hranu můžete také stisknout klávesu můžete také stisknout klávesu PM_add_selected_edge.gif.
  Vybrat další hranu PM_reverse_direction_circ.gif Červená šipka bude ukazovat další možnou hranu.
  Namísto příkazu Select next edge můžete také stisknout klávesu můžete také stisknout klávesu PM_reverse_direction_circ.gif.
  Zoom na vybranou hranu: tlačítko hide_show.png Zvětší oblast výběru hrany.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Ruční výběr jednotlivých hran
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.