Skrýt obsah

Otevření dokumentu sestavy s konfigurací

Při otevření dokumentu sestavy můžete vytvořit novou konfiguraci a buď potlačit nebo uvolnit všechny součásti najednou. Můžete zadat, která konfigurace mají být použity pro díly obsažené v nové konfiguraci sestavy.

Chcete-li při otevření sestavy určit konfiguraci, postupujte takto:

 1. Klepněte na Soubor > Otevřít.
 2. V dialogu Otevřít:
  1. Vyberte dokument sestavy.
  2. Pod položkou Konfigurace vyberte <Upřesňující>.
  3. Klepněte na Otevřít.
 3. Nastavte možnosti v okně Zadat konfiguraci dokumentu.
 4. Klepněte na OK.

  Sestava se otevře s novou konfigurací.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Otevření dokumentu sestavy s konfigurací
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.