Skrýt obsah

Obnovení bloků

Obnovit blok umožňuje obnovit entity skici bez nutnosti ukončit režim Upravit skicu.

Příklad:

Ve skice vyšší úrovně máte určitou entitu skici, která je omezena na blok sjednoceným vztahem.

  1. Klepněte na tlačítko Upravit blok Tool_Edit_Block_Block.gif (panel nástrojů Bloky) nebo na položku nabídky Nástroje > Bloky > Upravit a upravte polohu entity skici.

    Výsledkem je to, že blok již není sjednocen s entitou ve skice vyšší úrovně.

  2. Klepnutím na tlačítko Obnovit blok Tool_Rebuild_Block.gif (panel nástrojů Bloky) nebo na položku nabídky Nástroje > Bloky > Obnovit obnovíte stejnolehlý vztah.

    Entity budou aktualizovány, ačkoli se stále nacházíte v režimu úprav skici.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Obnovení bloků
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.