Skrýt obsah

Nastavení bodů vložení

Když vytváříte blok, máte možnost určit bod vložení.

Při vkládání bloku do dokumentu plní body vložení následující funkci:
  • Přidají manipulátor, pomocí něhož můžete blok přetáhnout.
  • Chovají se jako bod otočení a změny měřítka.
  • Umožňují přidat vztahy mezi manipulátorem a entitou skici.

Chcete-li určit bod vložení:

  1. Vytvořte skicu.
  2. Klepněte na tlačítko Vytvořit blok Tool_Make_Block_Block.gif (panel nástrojů Bloky) nebo na položku nabídky Nástroje > Bloky > Vytvořit.
  3. Klepnutím na položku Bod vložení zobrazte manipulátor bodu vložení block_Base_Point.gif a přetáhněte jej k požadované entitě skici a do konkrétní polohy.

    block_insertion_point01.gif block_insertion_point02.gif
    Pomocí zachycení skici můžete umístit manipulátor bodu vložení do libovolné odvozené entity skici.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Nastavení bodů vložení
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.